Koer.ee kasutajate blogid

märts 30
2004

Marta päevik - minu õde

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Kuulsin uudiseid - minu õe nimeks sai Berta ja pildid temast on SIIN! Kas ta pole armas, samasugune nagu mina! Bertal läheb hästi ja ta on juba oma uue koduga harjunud.

Minul oli täna huvitav päev. Näiteks anti mulle närida porgandit. Ära ma seda küll igaks juhuks ei söönud, aga peeneks hekseldasin...
märts 29
2004

Marta päevik - argipäevad

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
 Hommik algas igatahes vägevalt! Kohe kui silmaluugid lahti tegin, pakuti mulle süüa. Vat süüa mulle meeldib! Peale söömist õiendasin mõned asjad, huh, mind viidi õue ja mul ei jäänud muud üle, kui sinna pissida ja kakada.

Perenaisel oli selle üle millegipärast jube hea meel, patsutas mind ja...
märts 28
2004

Marta päevik - minu nimi

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Verekoer Marta 

Ma olen ikka tõsiselt taibukas tütarlaps - nüüd ma tean, et kui keegi inimene hüüatab Marta siia või vilistab, tuleb ruttu selle inimese juurde kimada. Siis saab palju kallistada ja kiita.

Näedsa, pisiasi, aga kõikidele paistab see väga rõõmu tegevat. Ja veel, kui juba enda kiitmiseks läks - perenaine imestas...
märts 27
2004

Marta päevik - kes ma olen ja kuidas ma oma koju jõudsin

Kirjutas koer.ee kategoorias:  

koer.ee
Minu ametlik nimi on Front Row´s Onyx, sündisin Soomes 07.02.2004.  Onyx pandi mulle nimeks sellepärast, et mul pidavat "nokk" ja silmad musta värvi olema, nagu kasvataja ütles. Siiski, Onyxiks mind ei kutsuta, perenaine kutsub mind hoopis Martaks.

 Oma koju Tallinna  jõudsin 27.03.2004, 7 nädalaselt. Koos minuga reisis mu...
<< Algus < Eelmine 31 32 33 34 35 36 37 38 Järgmine > Lõpp >>