Eesti Loomakaitse Seltsi korraldatud internetihääletusel valiti 2014. aasta kõige loomasõbralikumaks avalikku tähelepanu pälvinud teoks MTÜ Jooksev Koer poolt liikumisraskustega koertele tasuta vankrite valmistamine.

Aasta kõige loomavaenulikumaks teoks valiti septembris Harjumaal Rummu külas peremehe poolt oma koerale Pätule kirvega selga löömine.  Napilt teisele kohale jäi...
Munitsipaalpolitsei Ametile on viimaste nädalatega laekunud mitu teadet, kus seni tuvastamata isik on avanud aiavärava ning lasknud vabadusse aias oleva koera.
Teateid on tulnud nii Nõmmelt, Piritalt kui ka Kristiine linnaosast.

Viimane neist Keemia tänavalt, kus lühikese perioodi jooksul on avatud ühele perele kuuluva maja hoovivärav kolmel korral. Eelmisel aastal tuli aga mupol kokku...
16. detsembril kell 16.00 avab pidulikult uksed Varjupaikade MTÜ heategevuspood Käpa All Pärnu kesklinnas, Kuninga tänav 26. Heategevuspoe eesmärk on tõmmata tähelepanu varjupaikade tegevusele ning koguda vahendeid, et tasuda kodu kaotanud loomade ravikulude eest ning anda neile uus võimalus.

Annetusi poe taaskasutusmüügi jaoks on teinud ja teevad eraisikud nii Eestist kui Soomest...
Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub detsembrikuu jooksul inimesi hääletama lõppeva aasta kolme kõige loomasõbralikuma ja –vaenulikuma teo vahel.

Kui eelnevatel aastatel on ELS esitanud hääletamiseks omalt poolt valiku loomasõbralikest ja –vaenulikest tegudest, siis sel aastal kaasati inimesi konkursil osalema päris algusest peale.

Kahe viimase kuu jooksul saatsid inimesed...